Tým

Coinrule Spouští nový protokol aktivit!

Vylepšení protokolu aktivit jsou nyní aktivní Coinrule! Změny se zaměřují na dvě hlavní oblasti:

  1. Graf zisků a ztrát (P&L).
  2. Historie pravidel

Graf zisků a ztrát

Pokud jde o graf zisků a ztrát, je nyní mnohem podrobnější a zobrazuje větší množství informací:

Modré šipky směřující doprava označují otevření obchodu a šipky směřující doleva označují uzavření obchodu. Barva šipky ukazuje, zda byl obchod uzavřen za účelem zisku nebo ztráty. Intuitivně zelená znamená zisk, zatímco červená znamená ztrátu. 

Pokud zvýrazníte jednu ze šipek, zobrazí se vám odpovídající párování, ke kterému se otevření/uzavření daného obchodu vztahuje, spolu s datem/časem akce a aktuálním ziskem a ztrátou pravidla:

Nově je zde také možnost změnit rozsah dat, který graf zobrazuje. Uživatelé si mohou vybrat mezi zobrazením grafických dat pro obchody za poslední den, týden, měsíc, šest měsíců nebo celou dobu. Pokud se uživatelům zdá nový graf příliš přeplněný, existuje také možnost přepnout obchody na „OFF“, čímž se graf vyčistí:

Historie pravidel 

Pokud jde o historii pravidel, aktualizace znamenají, že se nyní zobrazí mnohem více informací, když uživatelé rozbalí obchod kliknutím na šipku na pravé straně:

Nyní, s novou aktualizací, se zobrazuje realizovaný zisk/ztráta pro každý obchod spolu s podmínkou, která způsobila spuštění pravidla. V tomto případě, kdy se cena zvýšila z 1.605 na 1.616.

Doufáme, že se vám aktualizace bude líbit. Šťastné obchodování!