Tým

Rozklad

Crypto Traders se na letošní srpen dívají se smíšenými emocemi. Vypadalo to, že býci byli venku v plné síle, když jsme pokračovali v rally z červnových minim. 19. srpna však celková tržní kapitalizace kryptoměn klesla o 3.3 % za méně než 24 hodin, což vedlo k prudkému poklesu nálady na trhu.

V úlevném vzestupu, který začal v polovině června, cena bitcoinu vzrostla vzestupně. Počínaje minimem kolem 17,600 25,000 $ a dosáhl maxima kolem 19,500 18,900 $. Býci doufali v průlom nad těmito úrovněmi, ale jak někteří předpovídali, shromáždění došel dech. Kam máme odsud namířeno? Z technického hlediska se zdá, že bitcoin našel krátkodobou podporu na úrovni 2022 17,000 USD poté, co se odsud cena tento týden několikrát odrazila. Pokud je tato úroveň ztracena, další klíčová úroveň podpory je XNUMX XNUMX $. Pokud se tato úroveň prolomí, nová minima pro rok XNUMX pravděpodobně přijdou v rozmezí XNUMX XNUMX USD.

Býci však najdou určitou útěchu ve skutečnosti, že RSI se pohybuje kolem přeprodaných úrovní. To by mohlo znamenat, že trhy jsou připraveny alespoň ke krátkodobému obratu. Býci budou doufat, že se nám podaří získat zpět úroveň 20,000 XNUMX $ a vybudovat odsud nějakou hybnou sílu.

Další velkou neznámou v září je dopad dlouho očekávaného sloučení Etherea 2.0. Od nejnižších hodnot na trhu Ethereum překonalo BTC přibližně o 50 %. Trh začíná zdražovat v úspěšné akci. S blížícím se datem očekávejte vysokou volatilitu kolem Etherea. Obchodníci se pravděpodobně seřadí, aby těžili z potenciálního forku Ethereum Proof-of-Work a následného airdropu vedeného odpůrci sloučení. Mezitím by jakékoli zprávy o možných problémech nebo zpožděních mohly přivést trhy do turbulencí. Na druhé straně úspěšné sloučení spolu s růstem ekosystému Ethereum ve vrstvě 2 by mohlo vést ke zlepšení výhledu trhu.