Tým

Kucoin přichází Coinrule

Coinrule s potěšením oznamuje naše nové strategické partnerství s KuCoin, přední světová platforma pro obchodování s kryptoměnami! Integrace KuCoinu poskytne další výměnu za Coinrule uživatelům k automatizaci jejich obchodů a unikátní nová možnost automatizovaného obchodování pro uživatele KuCoinů!

Nejlepší trhy

S více než 700 mincemi je KuCoin proslulý jako nejlepší centralizovaná burza pro nákup a obchodování altcoinů s nižší tržní kapitalizací s velkým potenciálem. Tyto mince s nízkou kapitalizací mají často vyšší volatilitu než mince s větší tržní kapitalizací. A zachytit všechny jejich výbušné pohyby může být problém. Jak všichni obchodníci vědí, čím vyšší volatilita, tím větší příležitosti. Proto jsou to ideální trhy k použití Coinruleautomatizované obchodní strategie. Nyní můžete využít této volatility, aniž byste museli mít při obchodování oči přilepené k monitoru.

Nízké poplatky

Jiný důvod Coinrule Těší nás, že spolupracujeme s KuCoinem, jsou nízké poplatky – v rozmezí od 0.1 % do 0.02 % v závislosti na měsíčním objemu obchodu nebo zůstatku KuCoinTokenu (KCS) drženého na vašem účtu. Vysoké poplatky mohou pohltit zisky z obchodování, zvláště když vaše strategie provozují velké množství obchodů. KuCoin je proto ideálním místem pro použití strategií skalpování. 

Pasivní příjem

Étos pasivního příjmu společnosti KuCoin je dokonale v souladu Coinrule's. KuCoin byl jednou z prvních burz, které poskytovaly další příležitosti k generování příjmů prostřednictvím KuCoin Earn, kde uživatelé mohou vsadit více než 50 aktiv – a získat tak konkurenční výnos. KuCoin také sdílí výnosy z poplatků za obchodování pomocí svého KuCoinTokenu, kde držitelé s alespoň 6 KCS mohou získat denní příjem. KuCoin Lend navíc umožňuje uživatelům půjčovat svá kryptoaktiva a získávat stabilní zisky. Uživatelé KuCoinu mohou být také přidruženými společnostmi a vydělávat provize tím, že doporučí svým přátelům až 40 % z jejich obchodních poplatků. 

Nadcházející vývoj

KuCoin také poskytuje příležitost obchodovat maržové a futures trhy s možností přístupu k pákovému efektu a krátkému prodeji. V nadcházejících vydáních Coinrule, máme v plánu integrovat a usnadnit automatizované obchodování i na těchto trzích.