Tým

Coinrule & OKX obnoví partnerství a poskytne vám nejlepší obchodní zkušenost na trhu

Crypto trh nikdy nespí a neustále se vyvíjí. My též. Každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom našim obchodníkům dodali ty nejvýkonnější možnosti, jak vytvořit ziskové automatizované obchodní strategie. Výběr nejlepších burz je rozhodně klíčovou součástí každého obchodního systému.

Dnes s potěšením oznamujeme nové strategické partnerství s burzou OKX.

rozšíření OKX představuje spolehlivou možnost pro obchodníky s kryptoměnami a je skvělým místem pro obchodování s kryptoměnami. Coinrule a OKX nové obchodní partnerství umožní Coinrule obchodníky, aby zahrnuli nové coiny do svých automatizovaných obchodních strategií. Burza prokázala v průběhu času pozoruhodné objemové milníky a stala se jednou z celosvětově nejuznávanějších burz. 

Proč to milujeme

Společnost OKX, donedávna známá jako „OKEx“, uvádí některé z nejžhavějších coinů, které v posledních měsících zaznamenaly mezi obchodníky velký zájem. Když humbuk narazí na minci, podnítí to spekulace mezi obchodníky, které se následně promítnou do volatility. Obchodníci milují volatilitu a dokážou z ní vytěžit to nejlepší pomocí automatizované obchodní strategie Coinrule. 

Ponecháme-li stranou krátkodobé příležitosti, mají tyto coiny pevný základ a potenciál v budoucnu překonat výkonnost.

OKX Utility Token (OKB)

OKB je nativní token obchodní platformy OKX. Nabízí skvělou využitelnost napříč burzou, jako je zajímavé snížení transakčních poplatků pro držitele a přístup k OKB Jumpstart, platformě OKX Token Sale. 

Cena tokenu má stálý vzestupný trend, což odráží neustálé vydávání nových inovativních funkcí a produktů, které tým OKX oznamuje. Jedním z hlavních katalyzátorů dalšího růstu cen by mohl být posun OKX k větší decentralizaci v nadcházejících měsících. OKX také vyvíjí sadu decentralizovaných produktů, aby posílila svou přítomnost ve Web 3. Konkrétně OKX navrhuje MetaX, necustodial peněženku kompatibilní s četnými blockchainy, NFT tržištěm a decentralizovanou burzou (DEX), která má být teprve spuštěna, nazvanou OEX.

To potenciálně učiní OKEx významným novým hráčem v ekosystému DeFi. 

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s tak progresivní společností. V budoucnu by to mohlo otevřít nové případy použití pro automatizované investování napříč decentralizovanými platformami, vytvořit novou hodnotu a rušivé příležitosti pro naše obchodníky.

Gabriele Musella, generální ředitel společnosti Coinrule

Více přijít

Dnes Coinrule a OKX oznamují nové obchodní partnerství a jsme nadšeni z potenciálních výsledků, které otevřou fantastické příležitosti v dlouhodobém horizontu. Plánujeme prozkoumat další možnosti spolupráce s OKX, abychom poskytli nové výhody pro obě naše uživatelské základny. 

Naše poslání zůstává stejné. Chceme obchodníkům umožnit získat přístup k výkonným nástrojům pro zlepšení výkonnosti jejich obchodních systémů a bezpečně spravovat jejich aktiva za všech tržních podmínek. 

Zůstaňte naladěni, protože brzy odhalíme další informace o tomto partnerství… 

Vytvořte si svou první automatizovanou strategii na OKX hned teď!