Tým

Jak jde leden…

Jak jde leden, tak jde i zbytek roku je přísloví Wall Street, které se od roku 10 mýlilo jen 1950krát. Jak moc to platí pro krypto trhy?

V lednu 2021 celková tržní kapitalizace kryptoměn vzrostla o 28 %. V lednu 2020 zaznamenala stejná metrika nárůst o 36 %. Na druhou stranu, deep Crypto Winter začala v roce 2018 – celková tržní kapitalizace klesla v lednu téhož roku o 20 %.

Pokud se historie bude opakovat, krypto trhy mohou mít před sebou slabý rok, bez ohledu na krátkodobý skok, který jsme viděli v posledních dnech.

Samozřejmě, společným tématem tohoto sloupce bylo, jak moc kryptoměny pokročily v porovnání s rokem 2018. I když by některé části trhu byly medvědí, mohou se objevit významné příležitosti a minicykly v oblastech, jako jsou decentralizované finance, NFT, GameFi , L2 a tak dále.

Aby se vám však na takových trzích dařilo, je zapotřebí více úsilí, protože dny „pouze nahoru“ by byly pryč. Nicméně leden 2022 má do konce ještě více než půl měsíce, dost času na překvapivé shromáždění, které zvedne náladu. A i když se leden pokazí, možná pro nás krypto trhy přichystají nějaká pozitivní překvapení.

Jeden pozitivní katalyzátor, jako je další velká společnost, která uvádí BTC do své rozvahy, může být vše, co je potřeba k tomu, aby trh pozvedl lednové blues.