Obchodujte s dogecoiny DOGE na Krakenu

Začněte na obchodním parketu, obchodujte s kryptoměnovou strategií na Krakenu a obchodujte pohodlně DOGE. Není vyžadováno žádné kódování.

Coinrule Kryptografický panel
Doporučené dne
Pracuje s top 10
bezpečné výměny
nadřízený
Zabezpečení a šifrování
Zpětná vazba uživatele zapnuta Coinrule Nástroj pro automatické obchodování
"Coinrule je chytré řešení, které umožňuje obchodníkům s kryptoměnami vytvářet obchodní kryptoboty, aniž by museli programovat jediný řádek kódu.“
Pablo

Vytvářejte obchodní systémy, znovu a znovu

Coinrule navrhuje nejjednodušší a uživatelsky nejpřívětivější crypto trading bot, S Coinrule můžete si navrhnout vlastní obchodní metodu založenou na DOGE a nechat ji automaticky běžet na různých kryptoburzách, jako je Kraken. Je to If-This-Then-This pro automatizované obchodování, které vám umožňuje využít mnoho příležitostí na trhu.

Obchodu, které se

Test výkonu pravidla na historických datech

VÝCHOZÍ ČÁSTKA
DÉLKA INVESTICE
$1750 .00

Otestujte své pravidlo

Bezpečně nakupujte/prodávejte na Krakenu

Coinrule splňuje požadavky různých typů investorů a obchodníků. Snadno zpětně otestujte a spusťte své automatické obchodování během několika minut na Krakenu. Jednoduše nakupujte a prodávejte, chraňte své portfolio a předběhněte trh, aniž byste ztratili jedinou příležitost.

Obchodu, které se

Naplánujte si svůj vlastní obchodní stroj a nakupujte a prodávejte DOGE

I v intervalech nízké volatility trhu mohou některé altcoiny stále vykazovat určitou volatilitu, která může nabídnout vynikající příležitosti. Nakupujte namáčené coiny a prodávejte ty, které se zvyšují. Tyto pohyby na trhu můžete zvládnout spuštěním svých příkazů pomocí automatického obchodního pravidla. obchody s vaším kryptokapitálem nebyly nikdy tak rychlé!

Obchodu, které se

Vytvářejte pravidla založená na bezpečných indikátorech

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak robotizovat svou obchodní strategii, ale nemáte dovednosti v kódování? Coinrule je založen na stylu If-This-Then-Tam, představujeme uživatelsky přívětivé rozhraní a mnoho korelací, které vám umožní vytvořit váš první obchodní plán na Krakenu.

Spusťte roboty, když se trh s altcoiny změní Na základě nejslibnějších ukazatelů
Není potřeba žádný kód Stejně jednoduché jako IFTTT
Správa pohyblivých trhů Maximalizujte zisky

Začněte ihned vytvářet objednávky

Získejte zdarma obchodní signály, strategie plánování a spravujte své coiny 30 dní zdarma.

Podporované burzy

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda