Obchodujte Bitcoin Gold BTG na OKex

Předběhněte trh s altcoiny, strategii obchodování s kryptoměnami na OKex a obchodujte s BTG jako profesionál. Není vyžadováno žádné kódování.

Coinrule Kryptografický panel
Doporučené dne
Pracuje s top 10
nejznámější burzy
nadřízený
Zabezpečení a šifrování
Zpětná vazba uživatele zapnuta Coinrule Nástroj pro automatické obchodování
"Coinrule je chytré řešení, které pomáhá obchodníkům s kryptoměnami vytvářet obchodní roboty, aniž by museli psát jediný řádek kódu.“
Laszlo

Spusťte obchodní systémy, 24/7

Coinrule představuje nejvýkonnější a uživatelsky nejpřívětivější crypto trading bot, S Coinrule můžete spustit své vlastní pravidlo založené na BTG a nechat jej automaticky běžet na různých kryptoburzách, jako je OKex. Je to If-This-Then-This pro automatické obchodní systémy, které vám umožní využít všechny příležitosti na trhu.

Spusťte robota

Test výkonu pravidla na historických datech

VÝCHOZÍ ČÁSTKA
DÉLKA INVESTICE
$1750 .00

Otestujte svůj obchod

Bezpečně nakupujte/prodávejte na OKex

Coinrule splňuje potřeby smíšených typů investorů a obchodníků. Snadno zpětně otestujte a spusťte své automatické obchodování během několika minut na OKex. Jednoduše vydělejte, chraňte své portfolio a předběhněte trh, aniž byste zahodili jedinou příležitost.

Spusťte robota

Vytvořte si vlastní obchodní strategii a nakupujte a prodávejte BTG

I v obdobích nízké volatility trhu mohou mít některé altcoiny stále určitý druh volatility, která může nabídnout významné příležitosti. Nakupujte coiny klouzající a prodávejte ty pumpující. Tyto změny ceny můžete zvládnout spuštěním svých objednávek pomocí obchodního pravidla. pravidla, váš kryptokapitál nebyl nikdy tak agilní!

Spusťte robota

Modelová pravidla založená na nejpoužívanějších indikátorech

Přemýšleli jste někdy, jak robotizovat svou obchodní strategii, ale nemáte zkušenosti s kódováním? Coinrule je založen na přístupu If-This-Then- That, představujeme uživatelsky přívětivé rozhraní a mnoho šablon, které vám umožní spustit vaši první strategii na OKex.

Spustit korelace, když se kryptotrh změní Na základě nejslibnějších ukazatelů
Není potřeba žádný kód Stejně jednoduché jako IFTTT
Správa pohyblivých trhů Maximalizujte zisky

Začněte ihned vytvářet plány

Získejte bezplatné obchodní signály, vytvářejte strategie a spravujte své coiny 30 dní zdarma.

Podporované burzy

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda