Trade Maker MKR na HitBTC

Vyhrajte v kryptoprostoru, strategii obchodování s kryptoměnami na HitBTC a pohodlně obchodujte MKR. Není vyžadováno žádné kódování.

Coinrule Kryptografický panel
Doporučené dne
Pracuje s top 10
nejznámější burzy
vojenského stupně
Zabezpečení a šifrování
Zpětná vazba uživatele zapnuta Coinrule Nástroj pro automatické obchodování
"Coinrule je bezpečný pomocník, který umožňuje obchodníkům s kryptoměnami vytvářet obchodní kryptoboty, aniž by museli zadávat jediný řádek kódu.“
Pablo

Modelujte dokonalé automatické obchodní pravidlo

Coinrule navrhuje nejjednodušší a uživatelsky nejpřívětivější crypto trading bot, S Coinrule můžete si navrhnout vlastní obchodní metodu založenou na MKR a nechat ji automaticky běžet na různých kryptoburzách, jako je HitBTC. Je to If-This-Then-This pro automatizované obchodování, které vám umožňuje využít mnoho příležitostí na trhu.

Obchodu, které se

Test výkonu pravidla na historických datech

VÝCHOZÍ ČÁSTKA
DÉLKA INVESTICE
$1750 .00

Otestujte svůj plán

Bezpečně nakupujte/prodávejte na HitBTC

Coinrule splňuje potřeby různých typů investorů a obchodníků. Snadno otestujte a spusťte své automatické obchodování během několika minut na HitBTC. Jednoduše nakupujte a prodávejte, chraňte své portfolio a předběhněte trh, aniž byste ztratili jedinou příležitost.

Obchodu, které se

Naplánujte si svůj vlastní obchodní stroj a nakupujte a prodávejte MKR

I v intervalech nízké volatility trhu mohou některé altcoiny stále vykazovat určitou volatilitu, která může nabídnout vynikající příležitosti. Kupte si namáčecí mince a prodávejte ty, které se zvyšují, můžete využít těchto tržních posunů spuštěním svých objednávek pomocí automatického obchodního plánu. obchody s vaším kryptokapitálem nebyly nikdy tak rychlé!

Obchodu, které se

Sestavte pravidla na základě nejpoužívanějších indikátorů

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak robotizovat svou obchodní strategii, ale nemáte dovednosti v kódování? Coinrule je založen na stylu If-This-Then-Tam, představujeme uživatelsky přívětivé rozhraní a mnoho korelací, které vám umožní vytvořit váš první obchodní plán na HitBTC.

Spusťte roboty, když se trh změní Na základě nejslibnějších ukazatelů
Není potřeba žádný kód Stejně jednoduché jako IFTTT
Správa pohyblivých trhů Maximalizujte zisky

Začněte nyní vytvářet obchody

Získejte zdarma obchodní signály, strategie plánování a spravujte své coiny 30 dní zdarma.

Podporované burzy

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda