Obchodujte Omisego OMG na HitBTC

Předběhněte altcoinový trh, strategii obchodování s kryptoměnami na HitBTC a obchodujte OMG jako profesionální obchodník. Není vyžadováno žádné kódování.

Coinrule Kryptografický panel
Doporučené dne
Pracuje s top 10
nejlepší výměny
vojenského stupně
Zabezpečení a šifrování
Zpětná vazba uživatele zapnuta Coinrule Nástroj pro automatické obchodování
"Coinrule je chytrý asistent, který umožňuje obchodníkům s kryptoměnami vytvářet obchodní nástroje, aniž by museli psát jediný řádek kódu.“
Mark

Navrhněte výkonné automatické obchodní pravidlo

Coinrule navrhuje nejjednodušší a uživatelsky nejpřívětivější crypto trading bot, S Coinrule můžete si navrhnout vlastní obchodní metodu založenou na OMG a nechat ji automaticky běžet na různých kryptoburzách, jako je HitBTC. Je to If-This-Then-This pro automatizované obchodování, které vám umožňuje využít mnoho příležitostí na trhu.

Vytvořit robota

Test výkonu pravidla na historických datech

VÝCHOZÍ ČÁSTKA
DÉLKA INVESTICE
$1750 .00

Otestujte svůj obchod

Bezpečně nakupujte/prodávejte na HitBTC

Coinrule splňuje potřeby různých typů investorů a obchodníků. Snadno otestujte a spusťte své automatické obchodování během několika minut na HitBTC. Jednoduše nakupujte a prodávejte, chraňte své portfolio a předběhněte trh, aniž byste ztratili jedinou příležitost.

Vytvořit robota

Vyviňte svůj vlastní obchodní stroj a nakupujte a prodávejte OMG

I v intervalech nízké volatility trhu mohou některé altcoiny stále vykazovat určitou volatilitu, která může nabídnout vynikající příležitosti. Kupte si namáčecí mince a prodávejte ty, které se zvyšují, můžete využít těchto cenových změn spuštěním svých objednávek pomocí automatického obchodního plánu. Manipulace s vaším kryptokapitálem nikdy nebyla tak přímočará!

Vytvořit robota

Modelová pravidla založená na mainstreamových indikátorech

Přemýšleli jste někdy, jak robotizovat svou obchodní strategii, ale nemáte zkušenosti s kódováním? Coinrule je založeno na If-This-Then-Tamto způsobu, představujeme uživatelsky přívětivé rozhraní a mnoho korelací, které vám umožní vytvořit váš první obchodní plán na HitBTC.

Spusťte roboty, když se kryptotrh změní Na základě nejslibnějších ukazatelů
Není potřeba žádný kód Stejně jednoduché jako IFTTT
Správa pohyblivých trhů Maximalizujte zisky

Začněte nyní vytvářet plány

Přijímejte bezplatné obchodní signály, sestavujte strategie a spravujte své coiny 30 dní zdarma.

Podporované burzy

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda