Tým

Koleda

Bitcoin / TetherUS (BINANCE: BTCUSDT)

Halloween je obdobím roku, kdy jsou ulice plné duchů a příšer. Při bližším pohledu jsou to jen děti, které žádají bonbóny. Pokud se pozorně podíváte na nejnovější „strašidelný“ propad bitcoinů, najdete jich mnoho vzestupnou prvky stejně.

Jak se očekávalo, trh hledal retest prvního oblast podpory . Během opakovaného testu záleží na velikosti cenového pohybu! Tento týden Bitcoin klesl pod psychologickou úroveň 60,000 XNUMX $, jen aby našel další podporu přímo nad předchozí oblastí konsolidace.

Cena se poté odrazila zpět nad úroveň průlomu. Tento druh cenové akce implikuje solidní množství kupujících a poptávky. Na druhou stranu, prodejce nemusel být spokojen s tak mizivým poklesem pořád vysoký. Pokud by se jim podařilo stlačit cenu na nové nižší minimum, otevřelo by to závažnější čerpání, které jim umožní zpětný nákup za výhodnější ceny. Boj pokračuje a mohl by vést k období pohybů do strany mezi 57,000 64,000 a XNUMX XNUMX $.

A co Alts? Budou to nepochybně ti, kteří budou mít z tohoto scénáře největší prospěch. Rally altcoinů v BTC ceny začaly přesně na vrcholu posledního běhu bitcoinů. Jak trend začal slábnout, investoři a obchodníci otočili zpět svou alokaci v Altech.

Jak dlouho bude tahle alt-party trvat? Čas ukáže. Mezitím se vyplatí i nadále sledovat Bitcoin Graf dominance ve srovnání s cenou bitcoinu. Toto je jediný nejlepší ukazatel pro optimalizaci alokace portfolia a zvýšení výnosů v dobách nižších těkavost .